Pozwól sobie na więcej
z Kredytem Gotówkowym

Wakacje marzeń, nowy samochód, remont mieszkania?
Weź szybki kredyt przez internet do 150 000 zł na dowolny cel!


WEŹ SZYBKI KREDYT

 
join

Kredyt gotówkowy online - cały wniosek wypełnisz
bez wychodzenia z domu

join

Natychmiastowa decyzja - wstępną decyzję
poznasz już po pierwszym kroku formularza

join

Szybki proces - gotówkę otrzymasz nawet
w ciągu 24 godzin

join

Maksymalna kwota - możesz wziąć nawet
150 000 PLN na dowolny cel

join

Przenieś swoje kredyty do nas - możesz tym samym zmniejszyć swoją ratę nawet o połowę!

join

Bez haczyków - nie ponosisz żadnych
ukrytych kosztów dodatkowych

 Weź Kredyt Online

Jakie korzyści daje nasz szybki kredyt online?

labirynth

Kredyt gotówkowy na dowolny cel.
Jeśli masz przed sobą cel, do którego chcesz dążyć, ale napotykasz przeszkody finansowe, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z oferty SMART Kredytu Gotówkowego. Niska prowizja i atrakcyjne oprocentowanie pomogą w realizacji Twoich marzeń.

hidden

Na dowolny cel biznesowy.
Pieniądze możesz przeznaczyć na inwestycje, rozwój, rozbudowę, zakup materiałów i środków trwałych, kupno samochodu lub spłatę innych zobowiązań. To do Ciebie należy decyzja na co przeznaczysz środki pozyskane z kredytu.

bulb

Atrakcyjne warunki cenowe, wolność wyboru.
Oferujemy kredyt gotówkowy od 1 200 do 150 000 zł. Do kwoty 3 900 zł nie potrzebujesz dokumentów finansowych i zaświadczeń. Wystarczy nam Twoje oświadczenie, żeby przyznać Ci wstępną decyzję kredytową.

simply

Partnerska bankowość.
Stawiamy na proste zasady i przejrzyste reguły. Już w trakcie składania wniosku kredytowego natychmiastowo poznasz podstawowe warunki kredytowania, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych.

Kalkulator nie kłamie, nasza rata liczy się najlepiej

W Banku SMART stawiamy na przejrzyste zasady naszej oferty. Nie zaniżamy sztucznie oprocentowania, aby resztę kosztów upchnąć w dodatkowych opłatach. Dlatego oferta naszego Kredytu Gotówkowego przez Internet nie posiada absolutnie żadnych haczyków.

Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku internetowego poznasz dokładne warunki pożyczki, a dzięki naszej niskiej racie możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

 

Prezentowane kwoty rat kredytu gotówkowego przez internet oferowanego przez każdy z porównywanych podmiotów zostały uzyskane w wyniku kalkulacji przeprowadzonej z użyciem kalkulatora kredytowego dostępnego na oficjalnej stronie internetowej każdego porównywanego podmiotu, tj. w przypadku mBank S.A. pod następującym adresem, w przypadku oferty 'Mini Ratka' PKO BP pod następującym adresem, a w przypadku Banku SMART pod następującym adresem. Do kalkulacji przyjęto następujące założenia: porównywany kredyt jest kredytem gotówkowym w PLN, ratalnym, bez zabezpieczeń, na cele konsumpcyjne, udzielanym konsumentowi nie będącemu dotychczas klientem kredytodawcy, w kwocie 10.000 PLN, na okres 72 miesięcy, ze spłatą w ratach równych, bez ubezpieczenia, w ramach oferty standardowej porównywanego podmiotu aktualnej na dzień 2015-09-22. Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank SMART.

Jak możesz wziąć nasz kredyt gotówkowy?

Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach tempo życia wymaga ciągłych poświęceń. Nie masz czasu chodzić do banku. Chcesz, aby to bank był z Tobą. Właśnie dlatego powstał SMART Kredyt Gotówkowy. Minimum formalności, maksimum korzyści – szybki proces kredytowy całkowicie przez Internet .

 

Smartfon

Składasz szybko wniosek online, od razu poznasz wstępną decyzję kredytową

 
 

Ostateczną decyzję zatwierdzasz mailem

Smartfon
Smartfon

Podpisujesz umowę za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz

 

Po weryfikacji Bank błyskawicznie udostępnia pieniądze

Smartfon

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT

Porównaj naszą ofertę dzięki przejrzystym warunkom

 

Wysokość kredytu gotówkowego 1 200 - 150 000 zł
Okres kredytowania 6 - 120 miesięcy
Oprocentowanie nominalne 10%
Prowizja za udzielenie kredytu gotówkoweg przez internet 4,5% - 9%
Prowizja za wcześniejszą spłatę 0 zł

Reprezentatywny przykład dla SMART Kredytu Gotówkowego: kwota kredytu 12000 PLN, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 410,44 PLN, roczne oprocentowanie nominalne 10%. Prowizja za udzielenie kredytu 6% od kwoty kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu 15,28%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 14775,79 PLN. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dn. 2015-09-22

Pytania i odpowiedzi